המסתורין הנוצרי – טיולים בעקבות נצרות אחרת

הטיולים מיועדים לקבוצות סגורות, משפחה, חברים, תיירים

על פניו, הסיפור הנוצרי הוא המופרך ביותר בעולם... אלוהים שנולד בתור אדם, אם שנשארה בתולה, הליכה על המים, כיכר לחם שהספיקה למאות אנשים, ועוד כהנה וכהנה... אלא אם כן מבינים את סיפורי הברית החדשה בצורה אחרת!
יש כיום קרוב ל2 מיליארד נוצרים בעולם, ורבים מהם אנשים חכמים, חושבים, לא מקבלים דברים כפשוטם, בשבילם הסיפור הנוצרי נושא משמעות נסתרת ואין לקבל אותו כפשוטו: ישו הוא לא אדם שחי לפני 2000 שנה, אקט הצליבה לא קרה בעבר, וכך גם התחייה והבשורה והטרנספיגורציה. אלו דברים הקורים כל יום בחיים שלנו, ומהווים מסתורין, או ארכיטיפ. אותם אנשים העבירו את תובנותיהם בספר, ארכיטקטורה, אמנות ומעשים וניתן לעקוב אחריהם כן בארץ
ראו את המאמרים והטיולים הפותחים נושא מרתק זה
.


טיולים בדגש נצרות מיסטית

צופן דה ווינצי והגביע הקדוש - טיול בירושלים בעקבות הספר צופן דה ווינצי, אל כנסיית הקבר, הדורמציון ואתרים נוספים. מסורות הגביע הקדוש.

מסרים מן העבר, עדות עתיקות – טיול בירושלים אל הארמנים, הסורים, המרונים, הקופטים - מצרים והאתיופים, עדות קדומות שהם גם כנסיות לאומיות, כל אחת עולם בפני עצמו.

חרב, גביע וכידוןטיול אבירים. טיול בירושלים בעקבות הרוח האבירית ומסורות צלבניות, אל כנסיית הקבר ואתרים הקשורים למסדרים הצבאיים, האבירות כדרך חיים.

הדרך אל האושרצפון הכינרת. אתרים נוצריים של: הר האושר, טבחה, כפר נחום, בית הכנסת בכורזים.בעקבות תורתו של ישו ודרשת ההר.

הרוח האבירית – סיפור הולדתו של מסדר האבירים הטבטונים – אל מצודת יחיעם, מצודת המלך במעיליא ומצודת המונפור. מקום הולדתו של המסדר הטבטוני הגרמני.

אבירים בעכוטיול אבירים. סיפורה של עכו הצלבנית, המסדרים הצבאיים של ההוספיטלרים והטמפלרים, הרבעים האיטלקיים. בדגש אידיאל האבירות.

סיפורו של מסדר נזיריהכרמליתים. סיור עומק להבנת דרך הנזיר ואיך נוצר מסדר נזירי, סיפור יסוד המסדר בכרמל במאה 13 והיאחזותו המחודשת בכרמל כיום.

 
מאמרים בנושאי מיסטיקה נוצרית

 

דף הבית
אודות
לוח אירועים
טיולי יום בירושלים
טיולי יום בצפון
טיולים בארץ
טיולים בנגב
חוויה בירושלים
חוויה בצפון
אתרים בירושלים
אתרים בצפון
סופים בישראל
צבעים וסמלים
ישובים רוחניים
נצרות מיסטית
קבלה ויהדות
הרצאות
מאמרים תרבויות
מאמרים ישראל
המלצות וקישורים
צור קשר
ריקוד ושירה סופית


אור על גבי אור זאוויה

ניתן לרכוש בדואר
במחיר 50 ש"ח לספר

הזמנת ספרים
מפתחים