הצהרת נגישות

נגישות אתרים
אנו עושים ככל שבידנו על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו, ומתן שירות שיוויוני לכלל גולשינו נמצא בראש סדר העדיפות שלנו.
בין פלחי האוכלוסיה שנהנים מהנגשת האתר ניתן למנות:
• אנשים עם מוגבלויות ראייה, מבעלי עיוורון מוחלט, דרך לקויות ראייה ועיוורון צבעים וגוונים ועד למרכיבי משקפיים.
• אנשים עם מוגבלות פיזית, בעלי קשיים מוטוריים בידיים המקשים על תפעול העכבר.
• אנשים עם לקות שמיעה אשר נזקקים לכתוביות לשם צפייה בוידאו.
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
ניתן להבחין בכך שהקהל הרחב בוחר לעשות שימוש ברשת האינטרנט ובהמוניו ואתרים נגישים יסייעו בהנגשת המידע הקיים היום ברשת האינטרנט והפיכתו לנחלת הכלל.
באתר זה אנו עושים שימוש ברכיב עזר להנגשת אתרים, כזה שמסייע להנגיש על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כפי שמוגדרת ב:
W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים חיוניים בעת הנגשת אתר האינטרנט:
כאשר עמלנו על הליך הנגשת האתר שמנו לב למספר סעיפים בסיסיים אשר יבטיחו את הצלחת הגדרתו כנגיש לקהל הרחב ביותר.
בעת הנגשת אתר זה הושם דגש על יישומם של הסעיפים הבאים לכל הפחות:
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

סייגים לנגישות
אתר האינטרנט שלנו דינמי וכולל מערכות הזנת תוכן שונות הפועלות בשיטת WYSIWYG. עלול להיווצר מצב לפיו חלקים מסוימים בדפי תוכן דינמיים אלה כוללים רכיבים שיישומון ההנגשה לא הצליח להנגיש בצורה כוללת כך שאפשר והתערבות בקוד האתר תדרש מצדנו.
במידה ונתגלה למולכם מקרה מעין זה, נודה אם תצרו עימנו קשר וזאת בכדי שנוכל לטפל בסוגיה זו בהקדם האפשרי. נוסף על כן, ייתכן ואתרנו מציג תוכן שמקורו באתרים אחרים, כאלה שטרם הונגשו, כאשר אין ביכולתנו להיות אחראיים
על תוכן של צד ג’, אך למרות זאת נשמח לקבל הערות בנושא, לפנות אל הגורם הנוסף ולהסב תשומת ליבו לנושא.

פנייה בנושא נגישות
כל פניה בנושא נגישות, שאלות, הבהרות או הצעות אשר קשורות לאתר שלנו, ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

 

מעטים מודעים לכך שישראל נחשבת כמקום הולדתן של התרבויות המגליתיות הגדולות - אלה שבנו את מעגלי האבן הגדולים של סטונהנג 'ואוובברי לקחו דוגמא מישראל.

ישראל היא גם מקום הולדתם של כל הדתות והמיסטיקה, מקום התגלות האלים, ומרכז קווי האנרגיה שמכסים את הפלנטה שלנו.

בסיור ייחודי זה אנו מציעים לכם הזדמנות לגלות את המקומות הסודיים והמיסטיים של ישראל, אתרים מחוץ למסלול המוכר, עם דגש על התרבויות העתיקות והשרידים המגליתיים, אלה הידועים ואלו שאינם ידועים.

 

 

תכנית


כנרת וגולן

ברמת הגולן נמצא מעגל האבן הקדום ביותר בעולם, בקוטר של 150 מטר עם אנרגיה רוחנית מפתיעה. הסיור שלנו מתחיל בהליכה לרוגום הירי, מעגל אבן ענק מכוון לזריחת השמש ביום הארוך בשנה. נקיים מדיטציה במקום ונרגיש את האנרגיות. משם נלך לאזור הדולמנים בגמלא, מדיטציה קצרה בדולמן.

נמשיך לכנרת לבקר באתרים הנוצריים הקדושים, שבהם חי ישוע. מקום נס הלחם והדגים בטבחה, כפר נחום, הר האושר.  במידה והזמן יאפשר זאת נבקר במוזיאון הפרהיסטורי בשער הגולן, מקום התרבות הירמוכית. לינה בענבר.


גליל ודרוזים

נתחיל בביקור בעיר חצור בת 5000 שנה, עם סוללות עפר ענקיות ומקדשים עתיקים מעניינים, האנרגיה של המקום היא ייחודית. נמשיך למצודה ענקית מסתורית מעל הצוקים, למרגלות ההר הגבוה ביותר בישראל - החרמון. האוכלוסייה המקומית סבורה שהמקום נבנה על ידי גיבור אגדי בשם נמרוד הענק. ננסה לפענח את הסיפור האמיתי.

נבקר במקומות קדושים לדרוזים - דת מיסטית הטוענת על מקורות עתיקים מאוד, החל במצרים. במידה והזמן יאפשר זאת נבקר במקדש קדש ברמות נפתלי ובאתרים מגליתיים שהתגלו לאחרונה באצבע הגליל. לינה בענבר.

 

עכו ונצרת

אנחנו מתחילים בביקור בעכו, בירת הצלבנים, עם מצודה מרשימה. נבקר מרכז של מיסטיקנים צופים ואתרים הקשורים לבהאים. אחר הצהריים נמשיך לנצרת, לכנסיית הבשורה, המקום שבו המילה הפכה לבשר. נגיע בנושאים כגון הגביע הקדוש ומיסטיקה נוצרית. במידה והזמן יאפשר זאת נבקר במוזיאון הפרהיסטורי בחיפה. לינה ענבר

 

גזר, מרשה ופירמידה מפתיעה

נתחיל בגזר, עיר עתיקה מאוד, בה נמצאו כתבי האלפבית הראשונים בעולם. הארכיאולוגים גילו מונוליתים ענקיים שלא ניתן להסבירם, שהובאו משם מרחוק.

אחר הצהריים נבקר בעיר התת קרקעית של מרשה, שנבנתה על ידי האדומים הקדומים, מרחבים מסתוריים ענקיים ומערות פולחן סמוכות. נסיים את יומנו על ידי ביקור בפירמידה הידועה היחידה בישראל באתר מדרס. ונעלה לירושלים. לילה בירושלים.

 

המסתורין של ירושלים

נתחיל את סיורנו במעלה הר הבית. במשך אלף שנים, זה היה מקום בית המקדש היהודי, הבניין החשוב והמרשים ביותר בעולם העתיק. כיום זהו אתר של בניין מרשים נוסף - כיפת הסלע. נדון בסיבות בניית המקדש במקום המדויק ובהשלכותיו של מעשה זה. לאחר מכן נבקר בחפירות הארכיאולוגיות המרשימות של הקירות הדרומיים והמערביים של הר הבית, ונראה דגמים ומצגות של בית המקדש בימי קדם. המשך אל עיר דוד - השרידים הקדומים לפני אלפי שנים

אחר-הצהריים נגלה את הסודות החבויים בארכיטקטורה ובאמנות של הכנסיות הרבות בירושלים חושפות מסורות אזוטריות, כמו אלה של הטמפלרים, הבונים החופשיים ועוד. נתחיל את הסיור על ידי ביקור במקום הקדוש ביותר בעולם עבור רוב הנוצרים: כנסיית הקבר - המקום שבו צלב ישוע, קבור וקם לתחייה. נספר על מסורות הגביע הקדוש ועל הופעת החיפוש אחר הגביע הקדוש בתקופה הצלבנית. הרצאת ערב על בית המקדש הראשון והשני על ידי זאב. לינה בירושלים

 

ירושלים וסביבתה

נתחיל את היום בהליכה בויה דולורוזה אל הר הזיתים. על פי שלוש הדתות, המשיח המובטח יבוא לירושלים בסוף הזמנים מן המזרח - אמונה שהפכה את ההר לקדוש. נבקר באתר העלייה לשמיים של ישו. ובאתרים נוספים על ההר, יהודים ומוסלמים, נשלים את הביקור בעיר העתיקה. אחר הצהריים נסע לבית לחם שבשטחים הפלסטיניים כדי לראות את כנסיית המולד ואת הסיפור הישראלי מהצד השני של הגדר. במידה והזמן יאפשר זאת נבקר גם במוזיאון ישראל. לינה בירושלים

 

יריחו וים המלח

מאז ימי קדם, מדבר יהודה היה מקום מקלט לנביאים, חכמים, כיתות מיסטיות, נזירים ועריקים. כאן פעל יוחנן המטביל, האיסיים, והתנועה הנזירה הנוצרית. הקניונים והמצוקים של המדבר מסתירים סודות רבים; המקום הנמוך ביותר בעולם, ים המלח, הוא גם מקום של לידה מחדש רוחנית.

נתחיל בביקור ביריחו, בגדה המערבית על שטח פלסטיני, שנחשבת בעיני רבים לעיר העתיקה ביותר בעולם - 11,000 שנה! התחנה הבאה היא אתר נהר הירדן והטבילה - Qaser El Yahud. משם ממשיכים לקומראן - בית האיסיים, קהילה רוחנית של מרפאים ואנשים קדושים שחיו לפני יותר מ -2,000 שנה, אשר נהגו במסורת היהודית הקדושה והסודית. מבין האיסיים הגיע יוחנן המטביל. צהריים הוא זמן טוב להתרחץ בחוף קליה ולאכול במקום הנמוך ביותר בעולם!

 

 


המחיר כולל
אוטובוס (הגעה לנקודת התחלה וסיום עצמאית)
כניסות לאתרים
הדרכה

המחיר לא כולל
ארוחות
לינה

המחיר הוא עבור כל יום כשלעצמו!

 

 

 

 

 
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו
Web Analytics