הצהרת נגישות

נגישות אתרים
אנו עושים ככל שבידנו על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו, ומתן שירות שיוויוני לכלל גולשינו נמצא בראש סדר העדיפות שלנו.
בין פלחי האוכלוסיה שנהנים מהנגשת האתר ניתן למנות:
• אנשים עם מוגבלויות ראייה, מבעלי עיוורון מוחלט, דרך לקויות ראייה ועיוורון צבעים וגוונים ועד למרכיבי משקפיים.
• אנשים עם מוגבלות פיזית, בעלי קשיים מוטוריים בידיים המקשים על תפעול העכבר.
• אנשים עם לקות שמיעה אשר נזקקים לכתוביות לשם צפייה בוידאו.
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
ניתן להבחין בכך שהקהל הרחב בוחר לעשות שימוש ברשת האינטרנט ובהמוניו ואתרים נגישים יסייעו בהנגשת המידע הקיים היום ברשת האינטרנט והפיכתו לנחלת הכלל.
באתר זה אנו עושים שימוש ברכיב עזר להנגשת אתרים, כזה שמסייע להנגיש על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כפי שמוגדרת ב:
W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים חיוניים בעת הנגשת אתר האינטרנט:
כאשר עמלנו על הליך הנגשת האתר שמנו לב למספר סעיפים בסיסיים אשר יבטיחו את הצלחת הגדרתו כנגיש לקהל הרחב ביותר.
בעת הנגשת אתר זה הושם דגש על יישומם של הסעיפים הבאים לכל הפחות:
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

סייגים לנגישות
אתר האינטרנט שלנו דינמי וכולל מערכות הזנת תוכן שונות הפועלות בשיטת WYSIWYG. עלול להיווצר מצב לפיו חלקים מסוימים בדפי תוכן דינמיים אלה כוללים רכיבים שיישומון ההנגשה לא הצליח להנגיש בצורה כוללת כך שאפשר והתערבות בקוד האתר תדרש מצדנו.
במידה ונתגלה למולכם מקרה מעין זה, נודה אם תצרו עימנו קשר וזאת בכדי שנוכל לטפל בסוגיה זו בהקדם האפשרי. נוסף על כן, ייתכן ואתרנו מציג תוכן שמקורו באתרים אחרים, כאלה שטרם הונגשו, כאשר אין ביכולתנו להיות אחראיים
על תוכן של צד ג’, אך למרות זאת נשמח לקבל הערות בנושא, לפנות אל הגורם הנוסף ולהסב תשומת ליבו לנושא.

פנייה בנושא נגישות
כל פניה בנושא נגישות, שאלות, הבהרות או הצעות אשר קשורות לאתר שלנו, ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

לפניכם אחד השיעורים החשובים שבתורתו של גורדייף, מועבר על ידי תלמידו אוספנסקי

 

קרן הבריאה (לפי גורדייף ואוספנסקי).

כל דבר ביקום גדל. כל דבר מתוכנן להפריש בצורה זו או אחרת. כל החיים האורגניים מפרישים. הפלנטה מפרישה, דוגמא לכך זה פחם, דוגמא נוספת זה ההרים הגדלים על ידי התגבשות מינראלית. אם אתה שם זרע באדמה הוא הופך לגזר, משהוא מאד קטן הופך בדרך של גדילה למשהו בסדר גודל אחר. כוחות אלקטריים מבצעים ביניהם אינטראקציה ונולד חומר בצורות שונות.

הזרע המוטמן באדמה מתחיל לאכול.  החיה או האדם באים אל הגזר ואוכלים אותו, משנים את טבעו, ומפרישים את השאריות על פני האדמה. האקט הזה של האכילה הוא האוקטאבה הראשונה בטבלת המימניים של גורדייף. האקט שמתחיל במזון הפיזי במימן 768. הזרע מתחיל בתהליך של אכילה פיזי, תהליך שחייב להסתיים במקום כלשהוא כי הוא אסור – מוגבל. כשהאדם אוכל אותו הוא מערב באכילה את האוקטאבה השנייה, האוקטאבה של האוויר, נותן שוק לאוקטאבה של האוכל ומאפשר ייצור חומרים עדינים יותר.

הגזר אצל האדם משמש ליצור אנרגיות אלקטרו מגנטיות עדינות יותר של מרכזים אנרגטיים שאין אצל הצמחים – 5 המרכזים, למשל רגשות, למשל תחושות.

בעזרת אכילה מודעת, אכילה שמצטרפת אליה פעולה של זכירת העצמי, למשל תפילה. מתאפשר שוק נוסף שמאפשר לאוקטאבות של האוויר ושל הרשמים להתקדם ליצירת חומרים עדינים יותר בכמות יותר גדולה.

 

בכל תהליכי האכילה ישנה, בסופו של דבר, תוספת של חומר, זה אומר שבאיזשהו מקום כוחות אלקטריים הפכו לחומר, כמו שקורה בצורה גדולה יותר בגרעין של האטום, שהוא למעשה אנרגיה מרוכזת, כמו שהוכח בפצצת האטום.

כשדברים גדלים, דברים אחרים מתים ותהליך של שינוי קורה. כמו הגזר שנאכל וכך השתנה, כך גם הארץ וכל מרכיביה משתנים בצורה דומה למים. הימים אוכלים באדמה, הגשם מעכל את הסלעים, הים אוכל זאת, מעכל זאת, ובצורה מחוכמת מפריש את הכוח שנמצא בזה.

בלימוד העולמות השמימיים נסה לזכור שישנם 2 מערכות – האחת היא הבריאה, והשנייה היא ההתכלות של אותה בריאה על ידי שינוי. בחוק ה2 ישנם 2 ווקטורים, שאינם הפוכים זה לזה אלה משלימים, האחד עובד  על הציר צפון דרום, וזה ציר הבריאה, והשני על הציר מזרח מערב וזה ציר השינוי והכיליון. בלימוד קרן הבריאה מתחילים בציר צפון דרום.

קרן הבריאה קשורה לחלוקת תאים וגדילה אורגנית. ניתן לגשת משם לנומרולוגיה, הסוד של חוק השניים שעובד בתוך חוק השלוש, התהליך של אחזקה הדדית, ועוד... 

 

 

לפי אוספנסקי קרן הבריאה קשורה לאוקטאבה ולצלילים של הסולם המוזיקלי. בסולם זה ישנם 2 חצאי טונים, 2 זעזועים, האחד בן מי לפה והשני בן סי לדו. השוק הראשון הוא בין החלק הגבוה של קרן הבריאה – המוחלט, לבין הכוכבים או כל הכוכבים, השוק השני הוא בין השמש לבין הארץ. את השוק השני מהווים החיים האורגניים.

ישנם גם, 3 אוקטאבות של קרינה בין 4 החלקים המקוצרים של קרן הבריאה. אוקטאבה אחת בן המוחלט לשמש, אוקטאבה שנייה בן השמש לארץ, אוקטאבה שלישית בן הארץ לירח. 2 הצלילים הראשונים – סי ודו והזעזוע ביניהם, נכללים במסגרת 4 התחנות ולכן גם מתבטל הזעזוע שלהם. הזעזוע הראשון מתבטל על ידי המוחלט, השני על ידי המסה של השמש, והשלישי על ידי המסה של כדור הארץ. זה משאיר אותנו עם 3 זעזועים בן מי לפה, האחד בן הארץ לירח, השני בן הארץ לשמש שזה החיים האורגניים ואנחנו בתוך זה, השלישי בן השמש למוחלט. מכאן מגיעה אוספנסקי לטבלת המימניים שלו, בעזרת גם חוק השלוש וההופעה שלו בתור פחמן, חמצן וחנקן. c.o.n

 

קראו על ישובים רוחניים

הררית

הרדוף

ענבר

יודפת

מעלה צביה

 

 
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו
Web Analytics